Rafał Zięba w Zarządzie Skarbiec TFI

Rada Nadzorcza Skarbiec TFI rozszerzyła skład Zarządu Towarzystwa. Zgodnie z uchwałą Rady z 30 sierpnia 2021 r. do Zarządu Skarbiec TFI z dniem 1 września 2021 r. dołączy Rafał Zięba, Senior Partner w kancelarii B2RLaw Jankowski Stroiński Zięba & Partners.
 
Rafał Zięba jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie ukończył kierunek prawo na Wydziale Prawa i Administracji. Od 1999 r. wykonuje zawód adwokata. Jest jednym z trzech współzałożycieli B2RLaw Jankowski Stroiński Zięba & Partners. Wcześniej zakładał takie kancelarie prawne jak Zięba & Partners czy Kochański Zięba i Partnerzy.
Rafał Zięba posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa przy przeprowadzaniu transakcji, współpracy z klientami korporacyjnymi, w tym z funduszami typu REIT, funduszami nieruchomościowymi, funduszami private equity i deweloperami. W ramach pracy zawodowej nadzoruje i świadczy kompleksowe wsparcie przy nabywaniu i sprzedaży przedsiębiorstw, nieruchomości i całych portfeli aktywów.
Rafał Zięba jest prawnikiem rekomendowanym przez Legal 500 w zakresie prawa nieruchomości, specjalizuje się także w sporach sądowych w sprawach gospodarczych, międzynarodowym prawie podatkowym oraz prawie własności intelektualnej.
Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj