Maciej Sobkowiak dołączył do Zarządu Skarbiec TFI

W poniedziałek, 7 sierpnia 2023 r., do Zarządu Skarbiec TFI dołączył Maciej Sobkowiak. Uchwałę o powołaniu Macieja Sobkowiaka w skład Zarządu Towarzystwa Rada Nadzorcza Skarbiec TFI podjęła 7 sierpnia 2023 r.
 
 
Maciej Sobkowiak jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończył studia prawnicze. W 2009 roku ukończył aplikację radcowską i został wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Zawodowo związany z inwestycjami nieruchomościowymi i kapitałowymi od 2006 roku. Pierwotnie specjalizował się w obsłudze prawnej, a następnie także kompleksowym doradztwie inwestycyjnym przedsięwzięć deweloperskich głównie w obszarach: mieszkaniowym, turystycznym i biurowo-usługowym w Grupie Nickel (obecnie grupa Nickel Development Sp. z o.o.).
 
W Grupie Nickel w 2009 roku stanął na czele działu prawnego grupy jako general counsel, odpowiadając za obsługę prawną i ład korporacyjny dla ponad 70 podmiotów. Od 2011 roku jako członek komitetu inwestycyjnego i wiodący prawnik transakcyjny dodatkowo współtworzył dział inwestycji kapitałowych Grupy Nickel (obecnie fundusze VC YouNick Mint Sp. z o.o.). Od 2014 roku pełnomocnik ogólny w randze prokurenta dla głównych spółek grupy Nickel Development Sp. z o.o. W latach 2019-2020 general counsel w Green Holding Sp. z o.o. Od 2021 roku dyrektor inwestycyjny Baltin Apartments Sp. z o.o. (obecnie Sun Developer Sp. z o.o.).
 
Maciej Sobkowiak jest wieloletnim wykładowcą akademickim na Wydziale Prawa i Administracji UAM oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Odbył również szereg specjalistycznych szkoleń z zakresu inwestycji kapitałowych i nieruchomościowych oraz zarządzania projektami i zespołami.
Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj